uk UK en EN

   Компанія «Системи енергозбереження та освітлення» - один з найбільших виробників та постачальників сучасних енергоефективних світлотехнічних рішень на теренах України. Наша компанія також працює на ринках східної та центральної Європи.

 

Широка виробнича лінійка.

   Асортимент реалізованої продукції налічує більше 400 модифікацій світильників для внутрішнього та зовнішнього  освітлення, адміністративних будівель та громадських просторів, стортивних споруд, торгівельних та автозаправних комплексів, виробничих об'єктів та дорожнього господарства тощо.

   Також наше підприємство пропонує виготовлення освітлювальних приладів для архітектурного і ландшафтного освітлення об’єктів інфраструктури широким спектром кольорів.

   Ви завжди знайдете те, що підійде саме вашим потребам.

 

Виробництво якісної продукції.

   Власний конструкторський відділ, співпраця з провідними інженерами, штат висококваліфікованих спеціалістів, сучасне обладнання - все це дає нам можливість створити якісний продукт, який максимально відповідає всім вимогам замовника. Запроваджена система управління якістю виробництва ISO 9001:2015. 

   Виробничі потужності нашого виробництва дають можливість складання більш ніж 50 одиниць продукції щоденно.

   При збірці, вихідному контролі та випробуваннях світлодіодних світильників торгової марки «СЕТО», здійснюється маркування комплектуючих, та заповнення супроводжуючої документації з записами до гарантійної бази

   Ми співпрацюємо виключно з провідними виробниками комплектуючих для світлодіодного освітлення.

   Завдяки цим факторам гарантія на нашу продукцію складає 5-10 років.

 

02       03     01

 

Реалізація продукції.

   Реалізація продукції здійснюється через дистриб'юторів та дилерів, серед яких - найбільші гуртові світлотехнічні та електротехнічні компанії України та ЄС. 

   Власний імпорт дозволяє розширити асортимент продукції ТМ "СЕТО" та реалізовувати більше 10000 одиниць продукції щорічно.

   Ми можемо вирішити локальну проблему неефективного споживання світлової енергії в місті, селищі, селі, в побуті, торгівлі, виробництві та значно зекономити кошти своїх партнерів в результаті їх відмови від традиційних приладів освітлення і заміни їх на енергозберігаючі світлодіоди.

   В разі потреби наші фахівці можуть провести всі розрахунки щодо правильного та ефективного освітлення об’єкту замовника та підібрати необхідні світильники.

 

   Компанія є постійним членом Асоціації виробників світлодіодної техніки.

  

Наші сертифікати
  • 6Certifikat-SETO-EZU098
  • 7Certifikat-SETO-EZU-AN099
  • 8Certifikat-SETO-EZU-CZ100
  • ISO_2018_eng
  • ISO_2018_ukr
  • Sertyficat_vnutr_2018
  • sertyficat_zovn2019
12345