Збирання LED світильників

Компанія «Системи енергозбереження та освітлення» - український виробник та розробник електроосвітлювального обладнання ТМ «СЕТО». Основним напрямком діяльності компанії є виробництво освітлювальних приладів на основі напівпровідникових джерел світла провідних світових виробників таких як Nichia Corporation, Seoul Semiconductor, LG Innotek та Cree Inc.

 

Сфера застосування світлодіодних світильників нашого виробництва надзвичайно широка. Ви завжди знайдете те що підійде саме вашим потребам для освітлення промислових об’єктів, виробничих приміщень, складів, офісних приміщень, громадських просторів, магазинів, магістралей, вулиць, пішохідних переходів, прибудинкових територій, спортивних майданчиків, аеропортів, залізничних вокзалів, автозаправних комплексів тощо.

 

Також наше підприємство пропонує виготовлення освітлювальних приладів для архітектурного і ландшафтного освітлення об’єктів інфраструктури як білим та іншими кольорами.

 

 

Виробництво LED світильників

Наша компанія володіє власним конструкторським відділом та сучасним виробництвом в Україні, що дозволяє нам забезпечити найкраще співвідношення ціна – якість на ринку.

 

При збірці, вихідному контролі та випробуваннях світлодіодних світильників торгової марки «СЕТО», здійснюється маркування комплектуючих, та заповнення супроводжуючої документації з записами до гарантійної бази.

 

Ми здійснюємо співробітництво виключно з провідними виробниками комплектуючих для світлодіодного освітлення.

 

Корпуси світильників виготовляються з високоякісного алюмінію, та захищені анодованим покриттям.

 

 

Виробництво світлодіодних світильників

Така конструкція дозволяє :

  Забазпечити необхідний тепловідвід від світлодіодів;
  Мінімалізувати вагу приладу;
  Захистити світильник від впливу агресивного середовища;

 

Високоякісні вологозахищені блоки живлення мають захист від перепадів напруги в електромережі, захист від перегріву та працюють в діапазоні робочих напруг 110–270 В.

 

Оптичний полікарбонат захищає світлодіоди від зовнішнього впливу, а система оптичних лінз формує потрібний світлорозподіл на площині . Разом з цим втрати світлового потоку у вторинній оптиці зменшені до мінімуму.

 

Завдяки цим факторам гарантія на наші вироби складає 5 років!

 

Виробничі потужності нашого виробництва дають можливість складання більш ніж 50 одиниць продукції щоденно. За минулий рік нами було виготовлено більше ніж 5000 світильників різних типів.

 

Ми можемо вирішити локальну проблему неефективного споживання світлової енергії в місті, селищі, селі, в побуті, торгівлі, виробництві. Та значно зекономити кошти своїх партнерів в результаті їх відмови від традиційних приладів освітлення і заміни їх на енергозберігаючі світлодіоди.

 

В разі потреби наші фахівці можуть провести всі розрахунки щодо правильного та ефективного освітлення об’єкту замовника та підібрати необхідні світильники.

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, до кожного замовлення, дозволяє нам ефективно реалізовувати енергозберігаючі програми, а також співпрацювати на взаємовигідних умовах.

Наші сертифікати
  • 6Certifikat-SETO-EZU098
  • 7Certifikat-SETO-EZU-AN099
  • 8Certifikat-SETO-EZU-CZ100
  • ISO_2018_eng
  • ISO_2018_ukr
  • Sertyficat_vnutr_2018
  • sertyficat_zovn2019
12345
нові led-світильники

НОВІ LED-СВІТИЛЬНИКИ

 


    IMG 6174
 Світлодіодний світильник Shark (100-150 Вт).
 
Світлодіодні світильники серії Shark є оптимальним рішенням
для освітлення вулиць,магістралей, промислових
та прибудинкових територій.
Детальніше
 
 Space 4
 Світлодіодний світильник
Space (30-50 Вт)
 
Світлодіодний світильник серії Space використовується
для освітлення магістралей, вулиць, міжбудинкових територій,
промислових площ та громадських просторів тощо.
Детальніше