• Якісно
    Якісно
  • Сучасно
    Сучасно
  • Надійно
    Надійно

 

Компанія «Системи енергозбереження та освітлення» - український виробник енергозберігаючих  освітлювальних приладів запрошує до співпраці на взаємовигідних умовах торгівельні підприємства, магазини, салони, інтернет-магазини, дизайн-студії, електромонтажні організації тощо. Якщо Вас зацікавила продукція ТМ «СЕТО» – звертайтесь, будемо раді бачити Вас серед наших партнерів! Ми співпрацюємо з юридичними особами та суб’єктами підприємницької діяльності. Для підписання дистриб’юторської угоди Вам необхідно подати запит на електронну пошту або зателефонувати нашим менеджерам. Одразу після отримання запиту з Вами зв’яжеться наш представник та обговорить умови подальшої співпраці. Партнерам нашої компанії ми надаємо вигідні знижки на нашу продукцію, взірці продукції ТМ «СЕТО» для розміщення в торгових залах та всю необхідну рекламну продукцію в електронному форматі. Окрім цього Ви отримаєте рекламну підтримку завдяки нашому сайту, популярність якого невпинно зростає. Якщо у Вас виникли додаткові запитання – зв’яжіться з нами, ми будем раді надати Вам професійну консультацію. З повагою, керівництво компанії «СЕТО»!

нові led-світильники

НОВІ LED-СВІТИЛЬНИКИ

Світлодіодний світильник Ultra Street (65 - 125 Вт)
Світлодіодні світильники серії Ultra Street: є оптимальним рішенням для освітлення вулиць, магістралей, промислових та прибудинкових територій.
Детальніше
Світлодіодний світильник Ultra Prom (15 - 65 Вт)
Світильники серії Ultra Prom використовуються для торгових площ, магазинів, виробничих і громадських приміщень та офісів.
Детальніше